Lokal 60m² me Qira te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 60m² me Qira te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1 (705)
  • 2 (681)
  • 3 (624)

ID e Shpalljes : 85752

Me qira 400€ - Zyra dhe Lokale
60 m2 1 Banjo 2 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 60m² ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i VG Construction, me orientim nga perëndimi. Ka këtë renditje: dy hapësira pune dhe një banjo. Hapësirat e punës mund të shfrytëzohen sipas nevojave dhe kërkesave të klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka Termike. Ndërtesa ku ndodhet lokali është e pajisur me ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com