Lokal 75m² + 50m²në SHITJE në Qendër. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 75m² + 50m²në SHITJE në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1 (1689)
  • 2 (1653)
  • 3 (1526)
  • 4 (1294)
  • 5 (1081)
  • 1

ID e Shpalljes : 97907

Ne shitje 450,000€ - Zyra dhe Lokale
75 m2 1 Banjo 2 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Lokali me sipërfaqe 90m² faktike dhe 75m² në fletë poseduese, ndodhet në Qendër.
Posedon dy hapësira të mëdha pune, një terasë me sipërfaqe 50m², si dhe një banjo.
Këto hapësira mund të shfrytëzohen sipas kërkesës së klientëve dhe janë shumë të përshtatshme për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion tejet të frekuentuar, me qasje direkte në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com