Lokal 90m² me QIRA në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 90m² me QIRA në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 40792

Me qira 1,000.00€ - Zyra dhe Lokale
90 m2 1 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali gjendet në Bregun e Diellit, ndodhet në katin përdhesë dhe ka qasje direkt në rrugën kryesore. Lokali është i orientuar nga perëndimi dhe ka 1 hapësirë pune të madhe, 1 depo, 1 banjo si dhe 1 terasë të jashtme, gjithashtu ka ngrohje qëndrore me termokos si dhe gjenerator.

*Lokali nuk lëshohet për gastronomi.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com