Lokal 90m² me #QIRA në Emshir – Kalabri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 90m² me #QIRA në Emshir – Kalabri. - Emshir - Prishtine

  • 1a

ID e Shpalljes : 40649

Me qira 1,000.00€ - Zyra dhe Lokale
90 m2 1 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali gjendet në Emshir në kompleksin “ Riera” dhe ndodhet në katin përdhesë. Lokali posedon një hapësirë të madhe pune dhe një banjo, posedon ngrohje qëndrore me termokos ,gjithashtu ndodhet në rrugën kryesore dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste.

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com