Lokal – Autolarje 200m² + 85m² me QIRA në Sllatinë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal – Autolarje 200m² + 85m² me QIRA në Sllatinë.

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 72665

Me qira 400€ - Zyra dhe Lokale
285 m2 2 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sip֝ërfaqe prej 200m² ndodhet në Sllatinë në rrugën e vjetër të aeroportit. Është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore dhe pronari sipas kërkesës së klientit do t’a shtoj një kat dhe do t’a renovojë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndërsa autolarja me freeshop prej 85m² është e gatshme për të filluar veprimtarinë dhe posedon cisternë të ujit prej 1000L. Sipas kërkesës mund të lëshohen edhe ndaras si lokali me çmim prej 400€ dhe autolarja me çmim prej 300€.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com