Lokal – Zyre 1000m² me QIRA në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal – Zyre 1000m² me QIRA në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1 (1425)
  • 3 (1302)
  • 9
  • 4 (1100)
  • 5 (916)
  • 6 (696)
  • 10
  • 11

ID e Shpalljes : 94634

Me qira - Zyra dhe Lokale
1000 m2 2 Banjo 13 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 1000m² ndodhet në Bregun e Diellit, i ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë.
Është tërësisht funksional dhe posedon dy hapësira në katin përdhesë dhe dhjetë hapësira pune e recepsionin në katin e parë.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Lokali ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për 10 vetura.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com