Detajet e Shpalljes

Lokal – Zyre 330m2 me qira në Pejton. - Pejton - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 40306

Me qira 2,500.00€ - Zyra dhe Lokale
330 m2 4 Banjo 7 Dhoma Pune Shtyp

Lokali gjendet në Pejton në katin përdhesë. Lokali posedon ngrohje qëndrore nën dysheme, kondicioner ne cdo hapësirë dhe ndricim të lartë natyral. Lokali ka gjithsej 5 Hapësira pune, 2 salla për konferencë dhe 4 wc (hapësirat mund të ndryshohen sipas kërkesës). Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ordinancë, Zyre, Programim etj.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com