Lokal – Zyre 55m² me QIRA te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal – Zyre 55m² me QIRA te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 02 (33)
  • 03 (24)
  • 04 (21)
  • 01 (29)

ID e Shpalljes : 88627

Me qira 450€ - Zyra dhe Lokale
55 m2 1 Banjo 2 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 55m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin ACG. Ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi shfrytëzimi sipas nevojave dhe kërkesave të klentëve, një depo dhe një tualet. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive biznesore e afariste, me qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com