Objekt 1100m² + 218m² me QIRA në Ferizaj. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt 1100m² + 218m² me QIRA në Ferizaj.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 92713

Me qira 5,000€ - Objekte Afariste
1100 m2 Shtyp

Objekti me sipërfaqe 1100m² ndodhet në Qendër, në Ferizaj. Është i ndarë në bodrumin, katin përdhesë, katër kate të tjera dhe terasën.
Bodrumi ka një hapësirë të madhe me sipërfaqe 190m² dhe 3.15 metra lartësi, kati përdhesë ka hapësirë prej 170m² dhe 4 metra lartësi, kati i parë ka hapësirë pune prëj 215m² me 3.2 metra lartësi, katet dy, tre dhe katër kanë hapësira nga 215m² dhe 3 metra lartësi dhe kati i pestë ka terasën me sipërfaqe 218m².
Ky objekt posedon një ashensor, hapësirë të majftueshme parkingu, si dhe ka qasje të menjëhershme në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com