Objekt 1450m2 në #SHITJE në Hajvali – ish Madridi. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt 1450m2 në #SHITJE në Hajvali – ish Madridi. - Hajvali - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 50138

Ne shitje 2,000,000.00€ - Objekte Afariste
1450 m2 22 Dhoma te fjetjes 30 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Objekti ndodhet ne Hajvali në 30 ari përballë “Sport Center Step”. Objekti posedon gjithsej 3 kate dhe hapësirë të mjaftueshme parkimi. Objekti posedon hyrje nga dy anë, ndricim të lartë natyral, rezervuar të ujit dhe ngrohje qëndrore me pelet.Objekti është i ndërtuar me cilësi të lartë dhe ofron kushte shumë të mira për veprimtari të ndryshme si: Shkollë, Spital, Administratë, depo etj.

Objekti ka 2 hyrje dhe ka këtë renditje:

Hyrja e 1-rë

Kati përdhesë: 3 hapësira pune (2 prej tyre më të mëdha) dhe 8 WC
Kati 1-rë: 6 dhoma të fjetjës dhe 6 WC
Kati i 2-të: 6 hapësira dhe 6 WC

Hyrja e 2-të

Ka një recepsion, 10 dhoma të fjetjës dhe 10 banjo.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com