Objekt Afarist 3000m² me QIRA në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt Afarist 3000m² me QIRA në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj.

  • 01 (168)
  • 02 (161)
  • 03 (148)

ID e Shpalljes : 97801

Me qira - Objekte Afariste
3000 m2 16 Banjo 4 Dhoma Pune Shtyp

Objekti me sipërfaqe 3000m² ndodhet në Magjistralen Prishtinë – Ferizaj, afër spitalit “Royal Medical”, në truall me sipërfaqe 16 Ari, i orientuar nga lindja.
Është i ndarë në katin përdhesë dhe tri kate të tjera, të cilat kanë këtë renditje: nga një hapësirë të madhe në secilin kat me nga 750m², si dhe gjithsej 16 banjo. Këto hapësira janë të shfrytëzueshme për zhvillime të ndryshme biznesore dhe afariste, të cilat mund të manovrohen sipas kërkesës së klientëve.
Objekti ka dimensione 46/16, ashendor me 1250kg, si dhe posedon hapësirë parkingu për 25 vetura.
Pozicionohet në një zonë të përshtatshme, me qarkullim të lartë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com