Objekt Afarist 5500m² me QIRA në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt Afarist 5500m² me QIRA në Çagllavicë.

  • 1 (1132)
  • 2 (1098)
  • 3 (1019)

ID e Shpalljes : 91001

Me qira - Objekte Afariste
5500 m2 Shtyp

Objekti me sipërfaqe 5500m² ndodhet në Çagllavicë, në rrugë kryesore, i ndarë në bodrum, katin përdhesë dhe tri kate të tjera, secili me nga një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme.
Sistem të ngrohjes ka me energji elektrike, posedon dy ashensorë, si dhe hapësirë parkingu të mjaftueshëm deri në 20 makina.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com