Shtëpi 120m² me #QIRA në Dragodan. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 120m² me #QIRA në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 01543

Me qira 800.00€ - Shtepi
120 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Shtëpia (Kat shtëpie) gjendet në Dragodan afër Minimax dhe ndodhet në katin e 1-rë. Shtëpia ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe pelet, oborr, vendparkim për vetur, gjithashtu ndodhet në një lagje të qetë për banim dhe ka qasje të shpejt në qendër të Qytetit.

Shtëpia ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Terasë

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com