Shtëpi 150m² në SHITJE në Medrese të Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 150m² në SHITJE në Medrese të Re. - Medresa - Prishtine

  • 1 (1691)
  • 2 (1655)
  • 3 (1527)
  • 4 (1295)
  • 5 (1082)
  • 6 (818)
  • 7 (526)

ID e Shpalljes : 80609

Ne shitje - Shtepi
150 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 150m² ndodhet në Medrese të Re. Është e mobiluar në tërësi me mobilje shumë moderne, stil elegant, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, një kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një ballkon dhe një garazhë. Shtëpia posedon një oborr me sipërfaqe 3.3 ari, të mirëmbajtur. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike. Po ashtu, posedon edhe vendparking të mjaftueshëm.
Ndodhet në një lagje shumë të qetë, e cila ofron kushte shumë të mira banimi.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com