Detajet e Shpalljes

Shtëpi 160m2 në shitje në Bërnicë – Chelsea Point. - Bërnicë - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3

ID e Shpalljes : 30215

Ne shitje 160,000.00€ - Shtepi
160 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Bërnicë, në lagjen luksoze “Bërnica Park” të ndërtuar nga “Chelsea Point”.
Kjo lagje është stilit anglez “Regenecy” dhe është e ndërtuar në një lokacion ideal, e rrethuar nga natyra e fshatit dhe ajri i pastër. Lagjja “Bernica Park” ofron standarde të larta për banorët e saj duke përfshirë: cilësi të lartë në ndërtim me bllok termo akustiko izolues, dritare treshtresore, sistem i ngrohjes qëndrore dhe ujit me pelet, fasada Aqua Balance etj.
Gjithashtu kjo lagje ofron edhe hapësira të përbashkëta si: liqen i përbashkët 300m2, palestër (fitness) me të gjitha paisjet për banorët e lagjes, dyqan me prodhime të freskëta vendore, park lojërash për fëmijë, café bar etj.
Shtëpia ka gjithësej 2 kate dhe ka këtë renditje:
-Kati i përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC dhe hapësirë për lavanderi
| Erëmbrojtësi
| 1 Terasë

-Kati i 1-rë:
|3 Dhoma të fjetjes (njëra masterbedroom me banjo dhe garderobier)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona (French balcony)

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com