Shtëpi 180m² me QIRA në Taslixhe. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 180m² me QIRA në Taslixhe. - Tasligje - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30584

Me qira 700.00€ - Shtepi
130 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Taslixhe afër marketit “Spar”. Shtëpia përfshinë katin përdhesë dhe katin e parë, ka hapësira mjaft të shfrytëzueshme, është tërësisht e mobiluar dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe me dru, gjithashtu ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Kati i parë:
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 WC
| 1 Ballkon

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com