Detajet e Shpalljes

Shtëpi 190m2 me qira te Mati 1. - Matiqan - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 30198

Me qira 850.00€ - Shtepi
190 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Shtëpija gjendet te Mati 1 afër shkollës “Mileniumi i 3-të”. Shtëpija ka gjithësej 3 kate, është tërësishtë e mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë, posedon ngrohje me rrymë dhe oborr. Shtëpija gjendet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim.
Shtëpija ka këtë renditje:
-Kati i 1-rë:
|Lokal/Depo
-Kati i 2-të:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Ballkona
-Kati 3-të:
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com