Shtëpi 210m² në SHITJE në Marigona Residence. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 210m² në SHITJE në Marigona Residence. - Marigona Residence - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 80493

Ne shitje - Shtepi
210 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 210m² ndodhet në Marigona Residence, me orientim nga perëndimi dhe lindja. Shtëpia ndodhet në 3.81 Ari truall dhe përmban dy kate: katin përdhesë dhe katin e parë të cilët janë të renditur në këtë mënyrë: kati përdhesë ka qëndrimin ditor, një kuzhinë, një tualet, një depo dhe një garazhë, ndërsa kati i dytë ka tri dhoma të gjumit (njëra është master), dy banjo, lavanderi, tre ballkone. Është e strukturuar në një mënyrë shumë të veçantë, një mobilim të jashtëzakonshëm me orendi super moderne dhe elegante, me kombinim të ngjyrave dhe përshtatje të mobilieve në tërë shtëpinë. Vlen të theksohet se shtëpia shitet e mobiluar.
Gjithashtu ka edhe një pishinë luksoze që ia jep shtëpisë veçantinë dhe komoditetin. Është e lokalizuar në një zonë shumë të përshtatshme dhe shumë të qetë.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike, si dhe vendparking të mjaftueshëm.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com