Shtëpi 220m² me #QIRA në Emshir – Kalabri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 220m² me #QIRA në Emshir – Kalabri. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30462

Me qira 1,900.00€ - Shtepi
220 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Emshir – Kalabri afër kompleksit “Prishtina Stars. Shtëpia ndodhët në 7 ari truall, 120m² prej të cilës janë banim dhe 100m² lokal e cila ka qasje në rrugë kryesore dhe posedon një hapësirë të madhe pune. Shtëpia ka hapësirë gjelbruese dhe ndodhet në pozicion në të cilin është i pershtatshëm për veprimtari te ndryshme biznesi si: qerdhe, gastronomi, zyre të ndryshme etj.

Shtëpia ka këtë renditje:

|1 Sallon me tryezari
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Lokal 100m²

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com