Shtëpi 240m² në SHITJE në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 240m² në SHITJE në Çagllavicë.

  • 01 (26)
  • 02 (30)
  • 03 (21)
  • 04 (19)
  • 05 (13)
  • 06 (6)
  • 07 (5)

ID e Shpalljes : 88612

Ne shitje 219,000€ - Shtepi
240 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje shtëpia e këndshme me sipërfaqe 240m², te Lagjja Jonë, në Çagllavicë.
Në një nga lagjet e reja të banimit me shtëpi private siç është “Lagjia Jonë” jemi duke ofruar për shitje këtë shtëpi moderne, e pozicionuar shumë mirë në kuadër të kësaj lagje, me orientim nga juglindja, e mobiluar në tërësi me shumë stil e elegancë, e renditur në këtë mënyrë: kati përdhesë ka qëndrimin ditor me kuzhinë, një dhomë të gjumit, një banjo dhe një ballkon, ndërsa kati i parë ka tri dhoma të gjumit (njëra master), një banjo, një ballkon dhe një terasë.
Përfshin sipërfaqe toke prej 3.8 Ari, me oborr të mirëmbajtur, e rrethuar me bimë dekoruese.
Ka lokacion shumë të përshtatshëm, pasi ofron siguri të plotë, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com