Shtëpi 245m² në SHITJE në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 245m² në SHITJE në Çagllavicë.

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 94512

Ne shitje 275,000€ - Shtepi
245 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 245m² ndodhet në Çagllavicë afër Lagjes Nic, me orientim nga jugu.
Parcela ka 4 ari dhe shtëpia do të finalizohet nga pronari deri në fasadë, pllaka dhe banjot.
Është e ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë, me një renditje të këtillë: katin përdhesë me qëndrimin ditor dhe kuzhinën me tryezari, një dhomë të gjumit, dy paradhoma dhe një banjo, katin e parë tri dhoma të gjumit (njëra master me garderobier), si dhe një banjo dhe dy ballkone.
Të shfrytëzueshme ka edhe një garazhë.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com