Shtëpi 250m² me #QIRA në Bërnicë – Chelsea Point. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 250m² me #QIRA në Bërnicë – Chelsea Point.

  • 11
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30520

Me qira 1,200.00€ - Shtepi
250 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha 3 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia gjendet në Lagjen Chelsea Point në një zonë shumë të qetë dhe me ajër të pastër. Shtëpia është e pabanuar më parë, është pjesërisht e mobiluar me mobile të reja dhe mund të mobilohet tërësisht në bazë të kërkeses.
Shtëpia ka ngrohje qëndrore, ndriçim të lartë natyral, pamje të bukur me gjelbërim dhe çasje në linjë të autobusit të qytetit.

Shtëpia ka këtë renditje:

Bodrumi:
| 2 Hapësira
| 1 Garazhë

Kati përdhesë:
| 1 Sallon me kuzhinë

Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra master bedroom)
| 2 Banjo

Kati nënkulm:
| 1 Hapësirë për zyre
| 1 Depo

Karakteristikat

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com