Detajet e Shpalljes

Shtëpi 250m2 me #QIRA në Sofali. - Sofali - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8

ID e Shpalljes : 30259

Me qira 2,500.00€ - Shtepi
250 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Shtëpija ndodhet në Sofali dhe ka 250m2 hapësire banimi me 4 ari hapësire oborri. Shtëpia ka një investim shumë cilësorë, dhe është e mobiluar me mobilje të kualitetit të lartë. Shtëpija ka leje ndërtimi gjithashtu dhe fletën poseduese. Shtëpia posedon sistemin e ngrohjes me pomp termike me rrymë dhe nxemjen qendrore me dru.
Shtëpija ka këtë renditje:
“Kati Podrum”
| 1 Dhomë e Fjetjes
| 1 Dhomë Pune (Biblotekë)
| 1 Banjo
| 1 Depo

“Kati I 1-rë”
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Terasë

“Kati I 2-të”
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com