Shtëpi 270m² me QIRA në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 270m² me QIRA në Çagllavicë.

  • 0
  • 1 (1418)
  • 2 (1386)
  • 3 (1295)
  • 4 (1095)
  • 5 (912)
  • 6 (692)
  • 7 (450)

ID e Shpalljes : 94558

Me qira 1,600€ - Shtepi
270 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 270m² ndodhet në Çagllavicë, me orientim nga të gjitha anët.
Është tërësisht e mobiluar, moderne dhe elegante, e ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë, me një renditje të këtillë: katin përdhesë me qëndrimin ditor dhe kuzhinën me tryezari, një kuzhinë verore, një dhomë të gjumit, një depo dhe një banjo, katin e parë tri dhoma të gjumit (njëra master), si dhe një banjo dhe tri ballkone.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike nën dysheme.
Ka hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe lokacion tejet të përshtatshëm për banim, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com