Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 290m2 në shitje në Lagjen NIC. - Lagjja Nic - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30084

Ne shitje 195,000.00€ - Shtepi
290 m2 3 Dhoma te fjetjes 4 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Lagjen “NIC”, është e vendosur në 3 ari truall dhe ka 210m2 plus nënkulmin 80m2.
Shtëpia është e shtruar me parket dhe ka një investim të kualitetit të lartë në banjo, dyer, shkallë, qeramika, dekore etj.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhine
| 1 WC
| 1 Ballkon
| 1 Garazhë (e shfrytezuar për depo)

Kati I 2-të:
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra me Banjo me gjakuzi)
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Nënkulmi:
| 1 Hapsirë 80m2
| 1 WC

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com