Shtëpi 300m² me QIRA në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 300m² me QIRA në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8 (160)

ID e Shpalljes : 88122

Me qira 650€ - Shtepi
300 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Dragodan. Është e ndarë në dy kate dhe ka këtë renditje: kati përdhesë ka një kuzhinë dhe një banjo, kati i parë ka qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një terasë, ndërsa kati i dytë ka tri dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon. Shtëpia ka edhe një garazhë në shfrytëzim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në Qendër.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com