Shtëpi 300m² me QIRA në Qendër. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 300m² me QIRA në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3

ID e Shpalljes : 30630

Me qira 800.00€ - Shtepi
300 m2 7 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpia gjendet në Qendër afër “Toni Market” dhe përfshinë bodrumin dhe 3 kate. Shtëpia posedon ngrohje qëndrore me dru dhe rrymë, vendparkim dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm me qasje të shpejtë për në Qendër.

Shtëpia ka këtë renditje:

Bodrumi:

|3 Hapësira pune

Kati përdhesë:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo

Kati 1-rë:

|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo

Kati 2-të:
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com