Shtëpi 300m² në SHITJE në Sofali. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 300m² në SHITJE në Sofali. - Sofali - Prishtine

  • 1 (1202)
  • 2 (1168)
  • 3 (1086)
  • 4 (925)
  • 5 (768)
  • 111
  • 7 (386)
  • 8 (220)

ID e Shpalljes : 91973

Ne shitje - Shtepi
300 m2 9 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 300m² ndodhet në Sofali, me orientim nga veriperëndimi dhe juglindja, e cila është e pajisur me fletë poseduese dhe ka leje të ndërtimit.
Është e ndarë në bodrum, katin përdhesë dhe dy kate të tjera, të cila në përgjithësi kanë këtë renditje: dy qëndrime ditore, dy kuzhina, nëntë dhoma të gjumit, dy banjo, një tualet dhe një ballkon.
Ndodhet në truall me sipërfaqe 4 ari.
Ka lokacion shumë të përshtatshëm, në një lagje që ofron kushte shumë të mira banimi, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com