Shtëpi 330m² në #SHITJE në Lagjen NIC. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 330m² në #SHITJE në Lagjen NIC. - Lagjja Nic - Prishtine

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 1

ID e Shpalljes : 30092

Ne shitje 280,000.00€ - Shtepi
330 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpia me 5 Ari truall gjendet në Lagjen NIC dhe ka gjithsej 2 kate plus nenkulmi.
Shtëpia ka një investim cilësor, izolim shumë të mirë dhe ka një pozitë shumë të përshtatshme. Gjithashtu shtëpia posedon oborr, garazhë, ujë 24H, bunar si dhe ka ngrohjen qëndrore me pelet.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Kati Përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| Garazha

– Kati i 1-rë:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom)
| 1 Banjo
| 1 Lavanderi
| 2 Ballkona

– Nënkulmi:
| 1 Hapsirë e Madhe
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com