Shtëpi 350m² në SHITJE në Zllatar. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 350m² në SHITJE në Zllatar.

  • 01 (25)
  • 2-01
  • 3
  • 4
  • 05 (12)
  • 06 (5)

ID e Shpalljes : 88600

Ne shitje 270,000€ - Shtepi
350 m2 5 Dhoma te fjetjes 4 Banjo Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 350m² ndodhet në Zllatar, afër lagjes Royal, me orientim nga juglindja dhe veriperëndimi. Është e ndarë në katin përdhesë dhe dy kate të tjera, e mobiluar dhe e renditur në këtë mënyrë: dy qëndrime ditore, dy kuzhina, pesë dhoma të gjumit, katër banjo, dy depo dhe tri ballkone. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me dru.
Shtëpia në shfrytëzim ka edhe një garazhë, si dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com