Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik. - Lagjja Qëndresa - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30041

Ne shitje 300,000€ - Shtepi
385 m2 5 Dhoma te fjetjes 5 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma PuneFletë Poseduese Shtyp

Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik.
Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marktet. Shtëpia ka gjithsej 8 ari truall, është 2 katëshe B+P+1+nënkulm, ka një investim ekstra si dhe SHITET E MOBILUAR.
Shtëpia ka këtë renditje:
– Bodrumi

– Përdhesa:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi (me banjo)
1. Kuzhinë
1. Hapësire me tavolinë buke (Trepezari)
1. Dhomë pune (me WC)
1. WC
1. Shpajz
1. Depo (hapësirë për kalda të ngrohjes qëndrore)
2. Terasa
1. Garazhë
2. Vend Parking
Oborri me 6 ari

-Kati i I-rë:
4. Dhoma gjumi (3 master bedroom)
1. Utiliti
3. Ballkona

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com