Detajet e Shpalljes

Shtëpi 400m² me #QIRA në Veternik. - Veternik - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30263

Me qira 1,200.00€ - Shtepi
400 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpija gjendet në Veternik në rrugën “Tefta Tashko”. Shtëpija është gjithsej 2 katëshe, ka oborr dhe hapësirë parkimi për 2 vetura. Shtëpija është tërësisht e mobiluar, ka ndriçim të lartë natyral, posedon ngrohje qëndrore me rrymë, klima, bodrum dhe sistem të sigurisë me alarm. Shtëpija ndodhet në një lokacion mjaft të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Shtëpija ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Terrasë

Kati i 1-rë:
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Garderobier
|2 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com