Shtëpi 400m² në SHITJE në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 400m² në SHITJE në Çagllavicë. - Çagllavicë

  • resize photos
  • 1
  • 2
  • 3

ID e Shpalljes : 83572

Ne shitje 265,000€ - Shtepi
400 m2 4 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 400m² ndodhet në Çagllavicë, afër Restaurant Fish. Është e ndarë në bodrumin me katër hapësira dhe një banjo, përdhesa qëndrimin ditor, një kuzhinë, një dhomë të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon, ndërsa kati i parë ka tri dhoma të gjumit, dy banjo, dy tualete dhe një ballkon, si dhe nënkulmi me një hapësirë pune. Shtëpia ndodhet në një truall prej 5.25 Ari. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, si dhe ka hapësirë të mjaftueshme për parking. Ka lokacion tejet të përshtatshëm dhe ofron kushte shumë të mira banimi.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com