Detajet e Shpalljes

Shtëpi 400m2 me qira në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30258

Me qira 2,500.00€ - Shtepi
400 m2 4 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 2 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpija ndodhet në Bregun e Diellit tek Lagjja e Profesorëve. Shtëpija ka gjithësej 3 kate, është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar, posedon ngrohje qëndrore me Termokos, Sistem te sigurisë me alarm dhe kamera, oborr në dy anët e shtëpisë dhe garazhë.
Shtëpija gjendet në një lokacion shumë të qetë për banim.
*Të gjitha shpenzimet janë të përfshira në Çmim.
Shtëpija ka këtë renditje:
– Kati përdhesë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Kuzhinë verore
|1 Banjo
|1 Terrasë
– Kati I 1-rë:
|1 Sallon
|1 Dhomë të fjetjes (masterbedroom)
|1 Banjo
|2 Ballkona
-Kati I 2-të:
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Biblotekë
|1 Banjo
|2 Ballkona
– Kati I 3-të:
|1 Dhomë pune

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com