Detajet e Shpalljes

Shtëpi 450m2 me qira në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 30222

Me qira 2,000.00€ - Shtepi
450 m2 6 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpija gjendet në Dragodan në 4.30 ari truall.
Shtëpija posedon 3 terrasa, garazhë për 2 vetura, sistemin e ngrohjes me rrymë dhe naftë( mund të ndryshohet sipas kërkesës), dhe kondicioner në cdo hapsirë.
Shtëpija ndodhet në një pozicion mjaftë të mirë ku ka ndricim të lartë natyral në të gjithë hapsirën si dhe gjithashtu ëshë shumë e përshtatshme edhe për veprimtari të ndryshme si: Zyre, Administratë, Ojq etj.
*Shtëpija gjithashtu mund të ndahet në 225m2 sipas kërkesës.
Shtëpija ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
|2 Hapsira
-Kati I 1-rë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma
|1 Banjo
|2 Ballkona
-Kati I 2-të:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma
|1 Banjo
|1 Ballkon

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com