Shtëpi Luksoze 550m2 Në #SHITJE Në Veternik. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi Luksoze 550m2 Në #SHITJE Në Veternik.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30270

Ne shitje 520,000.00€ - Shtepi
550 m2 5 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 2 Garazha 2 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpija gjendet në Veternik në lagjen “Marigona 2”. Shtëpija ndodhet në 10 ari truall dhe është e ndërtuar me kualitet të lartë dhe arkitekturë moderne. Shtëpija posedon pishinë të jashtme, fushë basketi, panel solar, terasë verore me jacuzzi, garazhë etj.
Shtëpija ka gjithsej 3 kate + bodrumin dhe shitet tërsisht e mobiluar.
Shtëpija ndodhet në një lokacion mjaft të qetë dhe të përshtatshëm për banim.

Shtëpija ka këtë renditje:

-Kati Bodrum
| Garazhë per 2 vetura
| Dhomë Lavanderie
| Hapsirë pune

– Përdhesa:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon

-Kati I 1-rë:
|4 Dhoma të fjetjes (njëra masterbedroom)
|2 Banjo
|2 Ballkona

-Kati I 2-të
| Terasë të madhe me mbulesë automatike dhe jacuzzi
| Kuzhinë

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com