Shtëpi 700m² në #SHITJE në Sofali. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 700m² në #SHITJE në Sofali. - Sofali - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 30521

Ne shitje 580,000.00€ - Shtepi
700 m2 7 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 4 Garazha 2 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia gjendet në Sofali afër rrugës kryesore dhe ndodhet në 4 Ari truall. Shtëpia ka 2 hyrje me sipërfaqe prej 350m² të një hyrje ku ka mundësi ndërhyrje për të u shëndruar në një shtëpi të veçantë dhe është e ndarë gjithsej në 3 kate duke përfshirë bodrumin dhe nënkulmin të cilat janë hapësira të shfrytëzueshme. Shtëpia ka ndriçim të lartë natyral dhe ka pamje nga jug-lindje-perëndim, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me rrymë, dru si dhe naftë.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati Përdhesë:
|4 Garzha
|Bodrumi

Kati i 1-rë:
|2 Sallona me kuzhinë
|2 Banjo
|1 Depo

Kati i 2-të:
|6 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|2 Utilitet
|2 Ballkona

Nënkulmi:
|2 Hapësira
|1 Dhomë të fjetjes
|2 Depo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com