Detajet e Shpalljes

Shtëpi Luksoze 163.97m2 në shitje në lagjen Royal Green Residence – Zllatar. - Zllatar - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 30201

Ne shitje - Shtepi
163.97 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Shtëpitë gjenden në lagjen luksoze “Green Residence” në Zllatar, në një pozicion ideal me 800m lartësi mbidetare , e rrethuar me gjelbërim malor dhe ajër të pastër.
Kjo lagje është e ndërtuar nga kompania “ROYAL” me një investim luksoz dhe arkitekturë moderne. Lagjja “Royal Green Residence” ofron të gjitha kushtet për jetesë, me infrastrukturë moderne, rrugë të asfalltuara, pllaka dekorative, sigurim 24/7, qendër të mjeksisë familjare e dedikuar për lagje, hapsira rekreative, kopshti për fëmijë dhe hapsira të mjaftueshme parkimi.
Shtëpia ka gjithsej 2 kate plus nënkulmin dhe ka këtë renditje:
-Përdhesa:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC
| Erëmbrojtësi

-Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me garderobë)
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

-Nënkulmi:
| 1 Hapësirë Pune
| 1 Hapësir Qëndrimi

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com