Detajet e Shpalljes

Shtëpi Luksoze 299.81m2 në shitje në lagjen Royal Green Residence – Zllatar. - Zllatar - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 30213

Ne shitje - Shtepi
3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Shtëpitë gjenden në lagjen luksoze “Green Residence” në Zllatar, në një pozicion ideal me 800m lartësi mbidetare , e rrethuar me gjelbërim malor dhe ajër të pastër.
Kjo lagje është e ndërtuar nga kompania “ROYAL” me një investim luksoz dhe arkitekturë moderne. Lagjja “Royal Green Residence” ofron të gjitha kushtet për jetesë, me infrastrukturë moderne, rrugë të asfalltuara, pllaka dekorative, sigurim 24/7, qendër të mjeksisë familjare e dedikuar për lagje, haspira rekreative, kopshti për fëmijë dhe hapsira të mjaftueshme parkimi.

Kjo shtëpi është e tipit “C”, ka gjithsej 2 kate, nënkulmin, bodrumin dhe ka këtë renditje:
-Përdhesa:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Depo
| 1 WC
| Erëmbrojtësi
| 1 Terasë
| 1 Garazhë

-Kati i 1-rë:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra masterbedroom me banjo dhe garderobier)
| 1 Dhomë Lavanderie
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

-Nënkulmi:
| 1 Hapësirë Pune
| 1 Hapësir Qëndrimi

-Bodrumi:
| 1 Hapësirë e madhe

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com