Shtëpi luksoze 350m2 në #SHITJE te Lagjja Qendresa – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi luksoze 350m2 në #SHITJE te Lagjja Qendresa - Lagjja Qëndresa - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 30327

Ne shitje - Shtepi
350 m2 5 Dhoma te fjetjes 5 Banjo 1 Garazha Shtyp

Shtëpia ndodhet në 9 ari truall dhe gjendet në Lagjen Qendresa – Veternik.
Shtëpia ka gjithsej 2 kate + bodrum, është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, e mobiluar me mobilje luksoze të kualitetit të lartë, posedon banjo të veçantë për jacuzzi, nxemje qëndrore ajrotermike me shpenzime minimale, kondicioner, thithëse qëndrore dhe siguri me kamera dhe alarm. Shtëpia gjithashtu posedon oborr të rregulluar me gjelbërim, pishinë, garazhë për një veturë dhe parking brenda dhe jashtë oborrit.
Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 5 Dhoma të Gjumit
| 5 Banjo

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com