Shtëpi me QIRA në Veternik. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi me QIRA në Veternik. - Veternik - Prishtine

  • 7
  • 1
  • 3
  • 2
  • 4
  • 5
  • 5a

ID e Shpalljes : 97680

Me qira 1,200€ - Shtepi
180 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Ofrohen për qira tri shtëpi me sipërfaqe nga 180m², të cilat ndodhen në Veternik, në Lagjen Priam Village, me orientim nga lindja dhe perëndimi.
Janë të renditura dhe të ndara në këtë mënyrë: kati përdhesë qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo, një depo dhe një ballkon, ndërsa kati i parë ka tri dhoma të gjumit dhe dy banjo.
Sistemin e ngrohjes e kanë me pompë termike.
Shtëpitë mund të mobilohen sipas kërkesës së klientit.
Të shfrytëzueshme kanë edhe nga një garazhë.
Ndodhen në një lagje të qetë që ofron kushte shumë të mira banimi.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com