Shtëpi – Objekt 631m² me #QIRA në Dragodan – Arbëri. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi – Objekt 631m² me #QIRA në Dragodan – Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 30519

Me qira 3,200.00€ - Shtepi
631 m2 3 Banjo 15 Dhoma Pune Shtyp

Objekti gjendet në Dragodan afër Kfor-it dhe Fushës Sportive “2 Korriku”. Objekti ndodhet në 4 Ari truall, posedon në tërësi 12 zyre (të cilat janë pjesërisht të mobiluara) 3 WC, 2 ballkona, bodrum me 3 hapësira (depo), garazhë për 3 vetura dhe oborr. Objekti gjithashtu posedon sistem për ftohje dhe ngrohje me fancooler, dalje emergjente, parking, qasje shumë të shpejtë në Qendër dhe ndriçim të lartë natyral. Objekti është shumë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste si: ambasadë, administratë, Call Center etj.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com