Truall 1.16 Ha në SHITJE në Preoc. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 1.16 Ha në SHITJE në Preoc.

  • preoc truall

ID e Shpalljes : 95171

Ne shitje - Troje
11600 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 1.16 Ha ndodhet në Preoc, afër Marigona Residence.
Është e pajisur me fletë poseduese, i cili ka një sipërfaqe tejet të madhe të shfrytëzueshme, me mundësi manovrimi të saj sipas nevojës dhe kërkesës së klientëve, i përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore.
Ndodhet në një lokacion tejet të favorshëm, me qasje direkte në rrugë kryesore, i përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore apo afariste.
Çmimi është 12,000€/ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com