Truall 1.5 Ha me QIRA në Obiliq. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 1.5 Ha me QIRA në Obiliq.

  • 1.5

ID e Shpalljes : 93192

Me qira 1,500€ - Troje
12000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 1.5 Ha ndodhet në Obiliq.
Është i pajisur me fletë poseduese, me një hapësirë të shfrytëzueshme, me mundësi manovrimi të sipërfaqës sipas kërkesës së klientëve.
Ka infrastrukturë të plotë, pozitë të përshtatshme gjeografike dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com