Truall 1 Ha në SHITJE në Rugovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 1 Ha në SHITJE në Rugovë.

  • 1

ID e Shpalljes : 102686

Ne shitje - Troje
10000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 1 Ha ndodhet në Pejë, në Shtupeq të Madh, Rugovë.
Posedon një hapësirë shumë madhe të shfrytëzueshme, në të cilën lejohet ndërtimi.
Është i përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme si ndërtim të shtëpive apo villave.
Trualli ka qasje direkte në rrugë kryesore, ka infrastrukturë duke përfshirë rrymën, ujin dhe rrugën.
Çmimi është 5,000€/ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com