Truall 2 Ha në SHITJE në Rugovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 2 Ha në SHITJE në Rugovë.

  • web 01-01 (3)
  • web 02-01 (3)

ID e Shpalljes : 103386

Ne shitje - Troje
20000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 2 Ha, me lokacion në një zonë tejet turistike, në Bogë të Pejës, afër “Magra Austria”.
Është e pajisur me fletë poseduese, ka infrastrukturë të plotë, duke përfshirë rrugën, rrymën, ujin dhe kanalizimin.
E pozicionuar në një pozitë shumë të përshtatshme gjeografike, me pozicion strategjik, e përshtatshme për shfrytëzime të ndryshme, si për afarizëm, ndërtim të villave, pasi ndodhet në pjesën më të frekuentuar dhe më atraktive të Rugovës.
Trualli ka mundësi ndarjeje në dy pjesë.
Çmimi për ari për truallin në total është 7,000€.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com