Truall 23 Ari në SHITJE në Bërnicë të Poshtme. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 23 Ari në SHITJE në Bërnicë të Poshtme. - Bërnicë - Prishtine

  • 23 ARI

ID e Shpalljes : 92784

Ne shitje 69,000€ - Troje
2300 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 23 Ari ndodhet në Bërnicë të Poshtme. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një hapësirë të madhe, me mundësi shfrytëzimi sipas nevojës së klientëve.
Është i pozicionuar në një lokacion të përshtatshëm gjeografik, ka infrastrukturë të plotë dhe qasje direkte në rrugë kryesore e dytësore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com