Truall 41.27 Ari në SHITJE në Sofali. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 41.27 Ari në SHITJE në Sofali. - Sofali - Prishtine

  • 11

ID e Shpalljes : 83392

Ne shitje - Troje
4127 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 41.27 Ari ndodhet në Sofali, në Prishtinë. Është i pajisur me fletë poseduese dhe ka një sipërfaqe shumë të madhe për shfrytëzim, me mundësi përdorimi të hapësirës sipas nevojës. Ka qasje në rrugë kryesore dhe pozicion shumë të përshtatshëm gjeografik. Çmimi është 5,500€ për ari.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com