Truall 6.41 Ari në SHITJE te Kodrina. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 6.41 Ari në SHITJE te Kodrina. - Mati - Prishtine

  • 6.41

ID e Shpalljes : 94750

Ne shitje - Troje
641 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 6.41 Ari ndodhet te Mati, në lagjen Kodrina.
Është i pajisur me fletë poseduese, i cili të shfrytëzueshme ka një hapësirë, me mundësi manovrimi të sipërfaqes sipas kërkesës së klientëve. Është i përshtatshëm për zhvillime të ndryshme të veprimtarive afariste.
Ka pozitë të përshtatshme gjeografike, infrastrukturë të plotë dhe qasje direkte në rrugë kryesore.
Çmimi është 50,000€/ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com