Truall deri në 152 Ari në shitje në Magj. Prishtinë – Ferizaj. – Pro Real Estate – Agjension për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall deri në 152 Ari në shitje në Magj. Prishtinë – Ferizaj.

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 60036

Ne shitje 1,800.00€ - Troje
15200 m2 Shtyp

Trualli gjendet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj afër fabrikës “Xela” dhe “Hotel Beka”.
Trualli prej 152 Ari është i ndarë në dy parcela nga 78 dhe 74 Ari, dhe shitet edhe ndaras.
Trualli ndodhet në zonë industriale, është 100m nga rruga dhe është i përshtatshëm për biznes.
Çmimi 1800 €/Ari.

Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com